Скульптури

Скульптури з граніту, мармуру та гіпсу від компанії Royal Stone

Цікавлять скульптури із натурального каменю? Нашій компанії є що вам запропонувати! Ми виготовляємо скульптури на замовлення з мармуру, граніту та гіпсу .

Скульптура з граніту – це чарівна краса, поєднання крихкості та міці в єдиному цілому. Далеко не кожен майстер може перетворити твердий камінь на ніжну квітку, легкі крила ангела або натхненне обличчя поета.

Скульптура на цвинтарі здатна разюче змінити меморіальний комплекс, зробити його помітним здалеку та урочистим. А садова скульптура – ​​стати справжньою окрасою будь-якого садово-паркового комплексу.

Скульптури з граніту, мармуру та гіпсу на замовлення

Наша компанія пропонує скульптури та пам'ятники з граніту та мармуру.

Виготовлення скульптури із граніту займає не один місяць, і займаються цим професійні скульптори з вищою художньою освітою. Нижче ви можете побачити приклади робіт майстрів.

Один із наших партнерів — Сергій Мельничук, дуже талановитий скульптор. З каменю та гіпсу творить справжні чудеса. Під його руками ніби оживають від дотику фігури ангелів, квіти, фігури тварин.

Також ми співпрацюємо з відомим майстром-скульптором з граніту Валерієм Маркевичем, який вміє перетворювати безформну брилу на чарівні абстракції. Такі скульптури стануть чудовим елементом у дизайні парку чи саду.

Наші переваги

Наші переваги - Royal Stone
Досвід роботи понад 17 років
Наші переваги - Royal Stone
Власна технологія виробництва
Наші переваги - Royal Stone
Висока якість матеріалів виготовлення
Наші переваги - Royal Stone
Гарантія на всі вироби 10 років

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку