Сходи

Гранітні сходи від компанії Royal Stone: для вулиці та багатого інтер'єру

Бажаєте оформити вхідну групу свого будинку так, щоб він був не лише красивим, а й зберігав свою красу довгі роки? Ми маємо рішення! Пропонуємо вам встановити гранітні сходи виробництва нашої компанії.

Гранітні сходинки, у поєднанні з литими або гранітними поручнями, виглядають дуже гарно. Вони не стираються з часом, прості у догляді і здатні простояти віки.

Розрізняють накладні та цілісні гранітні щаблі. Цілісні складаються з однієї суцільної гранітної плити, і встановлюються в парках, скверах. Накладні встановлюються на попередньо підготовлену основу, і складаються з безпосередньо ступеня та підсходинки. Це ті самі сходи, які встановлюють у приватних будинках та установах.

Багатство кольорів натурального каменю дозволить вам оформити сходи або ганок так, щоб вони доповнювали загальний ансамбль.

Як замовити кам'яні сходи в Коростишеві?

Наша компанія виготовляє сходи з граніту для вулиці та будинку, вхідні групи з різних видів каменю: габро, лабрадориту, покостівського граніту, лезниківського, капустинського каменю. Приклади робіт ви можете переглянути нижче, на фото гранітних сходів.

Виготовляємо термооброблені, мультифактурні та поліровані сходи.

Замовити сходи через сайт дуже просто. Виберіть для себе колір каменю. Можна комбінувати два різні види граніту, щоб отримати по-справжньому оригінальний дизайн. Підготуйте макет майбутніх сходів (або креслення), і надішліть його нам поштою або Viber/WhatsApp.

Ми зорієнтуємо вас за вартістю замовлення та терміном виготовлення. Якщо є питання — дзвоніть чи пишіть нам прямо зараз!

Наші переваги

Наші переваги - Royal Stone
Досвід роботи понад 17 років
Наші переваги - Royal Stone
Власна технологія виробництва
Наші переваги - Royal Stone
Висока якість матеріалів виготовлення
Наші переваги - Royal Stone
Гарантія на всі вироби 10 років

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку