Лампади

Гранітні лампади оптом від виробника – компанії Royal Stone

Гранітні лампади – гарний та практичний елемент декору, який використовується на цвинтарі. Лампада доповнює гранітний пам'ятник, дозволяє поставити свічку, не боячись, що її задує вітром або загасить дощ, якщо на вулиці негода.

Поминальні свічки прийнято запалювати в поминальні дні, і важливо, щоб свічка догоріла до кінця. Традиційно для захисту вогню використовують звичайні церковні лампадки із пластику, але вони практично одноразові.

Тому дедалі більше клієнтів гранітних майстерень замовляють гранітні лампади.

Лампада з каменю має кілька вагомих переваг:

  • лампадка з граніту довговічна. Камінь дуже міцний, і здатний витримати високі температури, що вже говорити про тепло свічки! Дверцята роблять з металу та вогнетривкого скла.
  • гранітна лампада прикрашає пам'ятник, доповнює його вигляд, робить надгробок акуратнішим.
  • лампада з каменю кріпиться до надгробка (плити або тумби) за допомогою спеціального клею, тому можна не боятися крадіжки виробу .

Як замовити лампади із граніту в компанії Royal Stone

У вас своя гранітна майстерня, клієнти цікавляться лампадами, а ви не маєте можливості виготовити їх? Звертайтесь до нас.

Royal Stone спеціалізується на оптовому продажу виробів із граніту. Ми поставляємо деталі для гранітних пам'ятників, елементи декору (вази, балясини, кулі, лампади) до Казахстану, Молдови, Узбекистану, Польщі.

Завжди в наявності лампади з найкращих порід українського граніту: габро, покостівського, лезниковського, василівського, жадківського та інших порід.

Наші переваги

Наші переваги - Royal Stone
Досвід роботи понад 17 років
Наші переваги - Royal Stone
Власна технологія виробництва
Наші переваги - Royal Stone
Висока якість матеріалів виготовлення
Наші переваги - Royal Stone
Гарантія на всі вироби 10 років

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку