Питання та відповіді

Питання та відповіді

Виберіть дизайн, який вам подобається, у каталозі пам’ятників з цінами. Зателефонуйте нам або зв’яжіться будь-яким зручним для вас способом, та вкажіть номер пам’ятника (наприклад, М4). Ми проконсультуємо вас, відповімо на усі запитання та оформимо замовлення.

З чорними (габро, лабрадорит, базальт), червоними (капустинський, лезниківський, токовський), сірими (покостівський, корнинський), зеленими (василівський, маславський).

Ми доставляємо пам’ятники по всій Україні – Новою Поштою, Делівері. Якщо ви замовляєте установку пам’ятника, довеземо своїм транспортом.

Замовник

На штирі. Б’ємо отвори 8 см, але на індивідуальне замовлення можемо зробити і 5 см. У першому випадку гарантія 25 років, у другому – 10 років.

Подивитись у каталозі на сайті, або зателефонувати за вказаними номерами. Можете писати на пошту або у зручний для вас месенджер. Назвіть номер пам’ятника і вас зорієнтують за ціною.

Так, ми можемо розробити індивідуальний дизайн пам’ятника за вашим описом або за ескізом. Приступаємо до роботи тільки після схвалення дизайну замовником.

Готівкою або за безготівковим розрахунком.

Ми працюємо за передоплатою 50% від вартості замовлення.

Від розміру, складності художніх робіт та від породи каменю. Наприклад, сірий покостівський граніт дешевше, а червоний лезниківський – елітний, дорогий камінь.

Так, ми виконуємо повний спектр робіт по каменю. У нашій компанії навіть є скульптор, який працює з гранітом, гіпсом та мармуром.

Найкраще брати фото з офіційних документів, наприклад, із паспорта. Або фотопортрет, якщо є. Фото не повинно бути старим, затертим.

З поваги до покійного — не беріть ті фотографії, які йому самому не подобалися.

Усі пам’ятники надійно упаковані та застраховані. Служби доставки зазвичай перевіряють вантаж перед відправкою, та не беруть брак.

Щоб убезпечити себе, і у разі чого отримати компенсацію, перевіряйте посилку прямо у відділенні.

Ми даємо гарантію на кольорові портрети (нанесені фарбою безпосередньо на граніт) – 5 років.

Все залежить від породи каменю. Але в середньому в тонні бруківки від 7,5 до 9 квадратних метрів (з урахуванням швів між камінням).

Так, ми доставляємо пам’ятники та плитку до Казахстану, Молдови, Узбекистану, Азербайджану та Польщі, та ряду інших країн. Чи можлива доставка до вашої країни, ви можете уточнити у менеджера.

Мінімальне замовлення по Україні – 10 шт.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку