Бруківка

Колота та пиляна гранітна бруківка – красиве та практичне дорожнє покриття

Бажаєте облагородити своє подвір'я, під'їзну алею чи садові доріжки гарним та довговічним дорожнім покриттям? Зверніть увагу на такий екологічно чистий та практичний матеріал, як колота та пиляна гранітна бруківка.

Тротуарна гранітна бруківка економічніша за інші види покриття: вона довговічна, не вимагає особливого догляду або спеціальних умов експлуатації. Бруківка не вбирає в себе вологу, бензин та інші хімічні речовини. Гарно викладена рядами чи «ялинкою», виглядає дорого та аристократично. Вміло скомбінувавши різні кольори каменю, можна отримати неповторний ландшафтний дизайн. Вона дає фору звичному, але недовговічному асфальту, і тим більше — бетонній бруківці.

Саме тому колота і пиляна бруківка має величезний попит.

Де купити колоту та пиляну гранітну бруківку?

Купити гранітну бруківку в Коростишеві ви можете в нашій компанії, в гурт і роздріб. Ми виробляємо колоту та пиляну термооброблену бруківку з габро, лабрадориту, покостівського, корнинського, капустинського граніту та інших.

Купуючи бруківку у нас, ви заощаджуєте, тому що купуєте товар прямо у виробника, без націнок. У нас є все необхідне обладнання, щоб виконати ваше замовлення у потрібному обсязі точно у термін.

Співпрацюємо з оптовими закупівельниками. При покупці гранітної бруківки від 22 тонн – знижка 5%.

Наші переваги

Наші переваги - Royal Stone
Досвід роботи понад 17 років
Наші переваги - Royal Stone
Власна технологія виробництва
Наші переваги - Royal Stone
Висока якість матеріалів виготовлення
Наші переваги - Royal Stone
Гарантія на всі вироби 10 років

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку