Принципи вибору місця на цвинтарі

56

Організація похорону починається з вибору місця поховання. В межах, а також за містом (якщо ви мешкаєте у великому населеному пункті) може бути до 20 цвинтарів. У пріоритеті, як правило, залишається найближчий. Але не завжди цей вибір може бути правильним. 

На деяких ділянках заборонено встановлювати додаткові конструкції, ставити огорожі і таке інше. Щоб мати можливість регулярно приїжджати на місце поховання та правильно упорядкувати його, слід підібрати відповідний цвинтар та місце поховання на ньому.

Як вибрати цвинтар

Вибирайте цвинтар, до якого зручно діставатися. Так ви зможете відвідувати місце поховання під час церковних та релігійних свят, доглядати місце спокою близьких. 

Слід зупинитися на міському цвинтарі. Зазвичай на таких цвинтарях працюють спеціальні служби, які стежать за загальним порядком. Також на таких цвинтарях зазвичай є охорона.

Якщо на території цвинтаря росте багато чагарників або дерев, коріння рослин може зруйнувати могили. Вибирайте ділянки, де мінімізована кількість такої рослинності. 

Території, на яких вірогідні повені чи інші стихійні лиха, складно підтримувати у хорошому стані. Тому зверніть увагу на клімат регіону. Можливо, варто вибрати цвинтар на невеликій відстані від міста, але який, наприклад, знаходиться на піднесенні або на більш підходящих ґрунтах.

Як вибрати ділянку для поховання

При виборі ділянки для поховання варто орієнтуватися на такі показники:

  1. Місце розташування поховання: набагато простіше дістатися ділянки, розташованої біля входу в кладовище. 
  2. Рослинність: чим менше дерев на ділянці, тим нижче ймовірність того, що пам’ятник буде пошкоджений корінням або гілками, що впали.
  3. Джерело технічної води: якщо біля місця поховання є вода, вам буде набагато простіше проводити прибирання території.

Не варто вибирати місце у першому ряду. Взимку проїзди очищають від снігу за допомогою важкої техніки. Крайня могила може бути пошкоджена або завалена снігом. Найкращим варіантом стане другий ряд.

Вартість

Ділянка на цвинтарі безкоштовна, якщо поховання здійснюватиметься за місцем реєстрації покійного. Ветерани та учасники бойових дій отримують ділянку без додаткової оплати на закритому цвинтарі. Платними залишаються лише послуги з поховання. Якщо ви обрали доглянутий цвинтар, який знаходиться під постійною охороною, вартість буде трохи вищою.

Якщо потрібно місце на іншому цвинтарі, його можна купити за зазначену суму. У вартість увійде попередня підготовка та інші заходи, які знадобляться під час поховання. Тому ви самі можете обрати безкоштовну ділянку на запропонованому цвинтарі або з оплатою, але із зручнішим розташуванням.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті