Тротуарна плитка для упорядкування паркування • Royal Stone

Тротуарна плитка для упорядкування паркування: як зробити правильний вибір

101

Сьогодні наявністю в сім’ї автомобіля, чи кількох, не здивуєш нікого. І якщо будується будинок, дача, заміський будинок, обов’язково потрібно продумати місце для паркування цих автомобілів. Зазвичай це місце осторонь пішохідних доріжок, або майданчик безпосередньо перед будинком.

До місця паркування вимоги зрозумілі: покриття повинно бути рівним, і здатним витримувати великі навантаження. Зазвичай для облаштування паркування використовують тротуарну плитку, але важливо вибрати такий матеріал, який би не ламався під вагою автомобіля, не просідав, був би стійкий до стирання, не поглинав вологу.

Звичайно ж, усім цим параметрам відповідає гранітна тротуарна плитка для паркування. Але вибрати плитку із граніту саме для впорядкування місця для стоянки автомобіля теж треба правильно.

Основні параметри гранітної тротуарної плитки для паркування

Найголовніша вимога – це міцність. Тому плитку потрібно вибирати якомога більшої товщини, не менше 5 см. А ось що стосується довжини та ширини, тут краще брати менший розмір. Так, велику плитку легше укладати, і швидше. Але при наїзді на край її зламати легше. Часто можна спостерігати мощені великими гранітними плитками майданчики, на яких ці плити всі в тріщинах. Вибирайте плитку із відносно невеликою шириною та довжиною.

Добре зарекомендувала себе як матеріал для облаштування паркування пиляна бруківка, розгляньте і цей варіант.

Декілька порад з облаштування паркування

Гранітну плитку для паркування, так як і бруківку, потрібно укладати на піщану подушку або підкладку із піщано-цементної суміші. Затвердівши, така основа здатна витримати вагу навіть невеликої вантажівки, не те, що легкового автомобіля.

Про якість основи потрібно потурбуватися в першу чергу, тому що від нього залежить цілісність плитки. Добре утрамбуйте подушку під плитку.

Плануючи паркувальне місце, постарайтеся зробити так, щоб облаштована поверхня була більшою за габарити автомобіля, як мінімум на 1 метр з усіх боків.

Майданчик краще робити трохи на піднесенні, щоб на ньому не було калюж після дощу або миття авто. Зайва волога тут зовсім ні до чого.

Якщо ви шукаєте, де замовити гарну пиляну бруківку або гранітну плитку для паркування, ви зайшли за потрібною адресою. Наша компанія виготовляє та реалізує гранітну продукцію, у тому числі тротуарну плитку та термооброблену пиляну бруківку. Поставляємо будівельні матеріали по всій території України.

Дізнайтеся ціни за телефонами, вказаними на сайті , або написавши на електронну пошту.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті