Фото на склі на гранітний пам’ятник

94

На сьогоднішній день одним із популярних варіантів, що дозволяють надійно зафіксувати портрет покійного на надгробному пам’ятнику, є фотоскло. Цей метод забезпечує створення якісної кольорової картинки, що характеризується високою яскравістю та насиченістю кольорів. Особливість способу нанесення портрета на такий матеріал дозволяє створювати чіткі та натуральні фото. Вони дозволяють зберегти обличчя покійного в пам’яті близьких таким, яким воно було за життя.

У чому принцип методу?

Фотоскло активно використовується у сфері декорування ритуальних пам’ятників. Особливість методу полягає в тому, що фотографія, яка буде встановлена, піддається потужній термічній обробці та високому тиску. Після сильної дії відбувається її повна герметизація, а торці надійно запаюються.

Через таку ретельну і послідовну обробку за підсумком виходить дуже надійний варіант. Фото в склі повністю захищене від негативних погодних умов, що дозволяє зберігати свої властивості незалежно від особливостей довкілля багато років.

Доступні різні методи встановлення портрета на пам’ятник: як врізаючись у сам камінь (робиться ніша, в яку просто приклеюють портрет), так і прикріплюючись поверх за допомогою болтів.

Основні переваги фото на склі на пам’ятник

Так, рішення зафіксувати фото померлого у склі має низку переваг. Це:

  • Естетика. Відмінна передача кольору і чіткість зображення роблять фото неймовірно красивим і, що важливо, оригінальним. Таким чином, вам вдасться вшанувати пам’ять покійного та відзначити місце його поховання.
  • Збереження зовнішніх даних оригіналу. Деякі методи фотонанесення мають одну серйозну ваду – спотворення (розмиття, нечіткість тощо), у той час коли фіксація на склі характеризується максимальною чіткістю. Вам вдасться отримати зображення, яке навіть через багато років дозволить легко впізнати покійного.
  • Термостійкість. Цей варіант витримує безліч послідовних циклів відтавання/замерзання, не вигоряє під впливом сонячних променів і не боїться намокання. Тому ніякі атмосферні явища не зможуть негативно вплинути на якість зображення.
  • Максимальна зносостійкість. Через високу міцність фото стане надійним рішенням для декорування пам’ятника.

Вказана техніка дозволяє обробляти фото різних розмірів та якості, що теж дуже важливо.

Замовити пам’ятник з портретом на склі ви можете у нашій компанії.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті