Сходи з граніту • Royal Stone

Сходи з граніту – практичне рішення для дому та вулиці

188

Гранітні сходи – це красиво та практично. Натуральний камінь не тільки тішить око красивим кольором і фактурою, а й, якщо встановити сходи правильно, може прослужити довгі роки. сходи з каменю не стираються з часом, їх не треба підфарбовувати, як дерев’яні чи бетонні. А ще кам’яні сходи виглядають аристократично та дорого.

Сходи з граніту можуть бути різних кольорів (залежить від породи каменю), та форм. Можна замовити сходи із граніту потрібного розміру. Всі ці фактори роблять сходи з натурального каменю затребуваним будівельним матеріалом.

Види гранітних сходів

Гранітні сходи можуть бути двох видів:

  • Цілісні. Це монолітна гранітна плита, повністю готова до встановлення. Такі сходи дуже міцні та довговічні. Використовуються сходи з цілісних гранітних сходів там, де збирається велике скупчення людей, зазвичай, у метро, ​​чи жвавих вулицях, переходах.
  • Накладні. Ці сходи монтуються на готовий бетонний, цегляний чи металевий каркас. Складаються з двох частин: проступи та підсходинки. Ці частини можуть виготовлятися з різних видів каменю, різного кольору: наприклад, проступи з чорного габро, підсвічування з сірого граніту. Це дозволяє створити унікальний, оригінальний дизайн виробу. Проступ проходить термообробку, щоб сходинка не була слизькою. Підступок зазвичай полірують для кращого естетичного вигляду. Коштують накладні сходи на порядок дешевше за цілісні.

Сходи з граніту в будинку – практична краса

Дедалі більше людей під час будівництва роблять вибір на користь гранітних сходів усередині будинку. Поліровані кам’яні сходи виглядають по-справжньому дорого, аристократично, особливо у поєднанні з такими ж гранітними поручнями, або кованого заліза.

Сходи з граніту для будинку поліруються. Полірований камінь блищить, простий у догляді, а природний узор вписується в будь-який сучасний інтер’єр.

Гранітні сходи для вулиці: особливості та переваги

Гранітні сходи для вулиці піддають термообробці або шліфують, оскільки поліровані, ставши вологими від дощу або снігу, стають дуже слизькими.

Шліфовані та термооброблені сходи не такі травмонебезпечні. Для підвищення безпеки на зовнішні сходи часто наносять смуги антиковзання.

Гранітні сходинки здатні прикрасити будь-який ганок. Вони практичні, довговічні та дуже красиві.

Замовте цілісні або накладні гранітні сходинки у компанії Royal Stone! Ми виготовляємо сходи з граніту для дому та вулиці: поліровані, шліфовані та термооброблені. Доставляємо готове замовлення по всій Україні найнадійнішими та перевіреними службами: Нова Пошта та Делівері. Співпрацюємо з компаніями та приватними особами з інших країн.

Для замовлення звертайтесь за вказаними телефонами або на електронну пошту.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті