Пам’ятники з янголами. Значення янгола, варіанти зображення

1 671

Янгол – це духовна істота, яка асоціюється із чистотою, небесним захистом. Янгол-охоронець приставлений Богом до людини, щоб захищати її від біди та зла.

Янголи часто зображуються на пам’ятниках покійним. Найчастіше – на дитячих надгробках, оскільки дітей часто порівнюють з янголятами, їх душа чиста і невинна.

Зображення янгола також можна зустріти і на пам’ятниках дівчатам та молодим чоловікам. Наприклад, такий пам’ятник з ангелами  наша компанія робила для молодої дівчини. А ось такий, зі скульптурою ангела, що плаче  – для трагічно загиблого молодого чоловіка.

У цій статті розберемося, що символізує янгол, і як можна використовувати його зображення на надгробку.

Що означає зображення ангела

Скорботний янгол. Ангел, який плаче (як у прикладі вище) – це сильний символ скорботи рідних і близьких, знак життя, що рано обірвалося.

Янгол у хмарах. Показує прагнення душі у небеса. Нагадує, що душа безсмертна, що рідна людина спостерігає за нами з небес.

Ангел зі свитком або книгою. Символ мудрості, найвищого знання.

Ангел, що молиться, немов просить Бога про душу покійного. Сильний релігійний символ.

Янголятко. Маленькі янголята, зображені у вигляді дітей з крилами, зазвичай зображують на дитячих надгробках. Це символ невинності та чистоти.

Варіанти зображення ангела на пам’ятнику

Зображення ангела може бути увічнено у граніті різними способами. Власне від способу залежить і кінцева ціна пам’ятника.

Гравіювання на стелі. Зображення можна просто вигравірувати вручну або на верстаті. Зазвичай такий малюнок наноситься зі зворотного боку стели, знизу чи вгорі, осторонь портрета покійного. Це найпростіший і недорогий варіант.

Барельєф – це величезне зображення. Зазвичай зображення скульптор наносить вручну. Це дорожче, ніж гравіювання, але і виглядає набагато ефектніше, більш презентабельно.

Скульптура. Використовується у дорогих меморіальних комплексах. Ангел може бути виготовлений з граніту, мармуру або інших матеріалів.

Статуетка. Можна доповнити ансамбль невеликою статуеткою ангела. Такі продаються у спеціалізованих магазинах. Статуетка може бути виготовлена ​​з мармуру, литого мармуру і навіть бронзи. Кріпляться на граніт за допомогою спеціального клею.

Наша компанія може виготовити пам’ятник із янголом у будь-якому варіанті. Ми співпрацюємо зі скульпторами, яким по плечу зробити як барельєф, так і повноцінну скульптуру.

Звертайтесь. Будемо раді допомогти вам!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті