Фотокераміка та металокераміка на пам’ятник: що краще?

104

Для оформлення надгробних пам’ятників використовують портрети. Вони виконуються у вигляді гравіювання, фото на металі, та табличок з кераміки. Також можливе нанесення фото на скло, гравірування, виготовлення кольорових портретів. Кожен варіант має свої плюси і мінуси.

Сьогодні більш детально поговоримо про особливості портретів на фото- та металокераміці. До речі, у нас ви можете замовити пам’ятники з будь-яким варіантом портрету на свій смак.

Портрети на фотокераміці

Фотокерамічні портрети дуже популярні серед наших клієнтів. Нанесення зображення на покриття здійснюється за допомогою гарячої цифрової деколі. Фотографія друкується на спеціальному папері, після чого переноситься на заготівлю. Далі виріб поміщається в муфельну піч і проходить обробку за високої температури (до 850 градусів). Картинка “вдруковується” в глазур. Після виготовлення виходить яскраве та стійке зображення.

Портрети не вигоряють на сонці, а також зберігають первозданний вигляд під впливом несприятливих умов. Фото буде видно незалежно від погоди. Зображення не псуватиметься від води, тому ви зможете просто протерти його вологою ганчіркою.

Порцелянові таблички

Для виготовлення такого виду портрета використовуються італійські технології та сучасне обладнання. Матеріал має низький коефіцієнт поглинання води, тому чудово витримує постійні дощі та перепади температури. Малюнок, нанесений на порцелянову поверхню, відрізняється:

  • гарною деталізацією;
  • чіткістю;
  • яскравими відтінками.

Виріб зберігає свій вигляд до 40 років. При цьому відновлення портрета не потрібне – кольори залишаються такими ж яскравими.

Портрет на металі

Якщо зображення наноситься на металеву табличку, для кріплення його до пам’ятника використовуються саморізи. У деяких випадках готується спеціальна ніша, на яку можна прикріпити портрет за допомогою клею. Вартість металокераміки трохи нижча, ніж  інших варіантів.

Виготовлення подібних виробів – це складні процедури, які включають нанесення емалі на заготівлі та випалювання поверхні за високої температури. Готова табличка має білий колір, а зображення виходить яскравим. 

Недоліки нанесення портрета на металокераміку – можливість корозії. Термін служби виробу становить близько 20 років. Якщо на стелі буде підготовлено нішу і на портрет не потрапить волога, термін служби трошки збільшиться.

У нас можна замовити пам’ятники з будь-якими варіантами портретів. Усі фото перед нанесенням обробляються художниками (додається яскравість чи контраст, забираються непотрібні предмети на фото, змінюється одяг). Ви можете підібрати оформлення, додати дати чи необхідний орнамент.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті