Граніти України: габро

178

Якщо пройтися цвинтарем і звернути увагу на гранітні пам’ятники, то ви неодмінно помітите, що 90% з них виготовлені з чорного каменю з дрібними «зірочками». Це пам’ятники з габро, найзатребуванішого каменю в Україні та за її межами.

Габро – гірська магматична порода, яка відрізняється високою міцністю та морозостійкістю. Колір варіюється від зеленувато-плямистого до глибокого чорного. У народі його називають “чорним гранітом”.

Існує багато видів цієї породи, але найпопулярніший – це габро-діабаз, який видобувається в нашій країні. Це міцний однорідний камінь, колір якого може бути різним – від темно-сірого до глибокого чорного.

Попит на габро виправданий його чудовими властивостями:

  • цей камінь відмінно піддається обробці. Його легко розпилювати та полірувати до стану дзеркально гладкої поверхні;
  • габро красивий: полірована плитка з габро має темний колір, з візерунком з невеликих зірочок, плям, іноді смуг;
  • камінь дуже міцний до стирання, стійкий до кислот, перепадів температур, не вбирає вологу, що робить його незамінним матеріалом у будівництві.

З габро виробляють пам’ятники, облицювальну гранітну плитку, гранітні бордюри, сходи, надгробні плити, бруківку: пиляну та пиляно-колоту.

Габро використовують для дорожнього покриття. З цього каменю роблять щебінь для асфальтно-бетонних сумішей.

Сходи з габро здатні прослужити століттями, завдяки високій міцності каменю.

Але, звичайно, високо цінується цей камінь за свою красу, і широко застосовується в ритуальній сфері. З нього роблять гарні надгробки. На габро можна проводити художні роботи різної складності, у тому числі вирізати із нього скульптури. Гравіювання на габро не вицвітає, не стирається з часом.

Пам’ятники з габро та облицювальна плитка від компанії Royal Stone.

Компанія Royal Stone займається виробництвом пам’ятників із габро різної складності. Одинарні та подвійні, складні гранітні комплекси виготовляємо за індивідуальним ескізом, узгодженим із замовником. Комбінуємо різні види каменю для створення справжнього художнього шедевра.

Ще одна сфера виробництва – це облицювальна плитка з габро, сходи, бордюри. Співпрацюємо з оптовими та роздрібними покупцями.

Потрібні будівельні матеріали чи пам’ятник? Звертайтесь , будемо раді допомогти вам!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті