Недорогий пам’ятник із граніту. Від чого залежить вартість пам’ятника

187

Існує думка, що гранітний пам’ятник – це дорого. Насправді будь-який клієнт може знайти рішення, яке не вдарить боляче по гаманцю. При цьому гранітний пам’ятник буде гарним і простоїть довгі роки.

Яким буде недорогий пам’ятник із граніту?

Замовити недорогий пам’ятник у Коростишеві ви можете з так званого «місцевого» каменю, тобто того граніту, який видобувається в кар’єрах району. Це габро, лабрадорит та покостівський гранодіорит.

Перший – чисто чорний, з дуже дрібними мерехтливими світлими «зірочками». З нього виготовляють класичні моделі надгробків.

Покостівський гранодіорит (у народі – покостівка) – це камінь світло-сірого кольору, з дрібними чорними вкрапленнями. Дуже гарний та незвичайний, і з нього частіше за все виготовляють декоративні елементи: кулі, плитку, хрести. Пам’ятники з покостівки помітні на цвинтарі здалеку.

Лабрадорит – чорний, з великими плямами, схожими на розводи бензину в калюжі. Він відливає синім, жовтим, зеленим та іноді червоним кольором. Пам’ятники з нього (чи з декоративними елементами з лабрадориту) коштують трохи дорожче, ніж із габро.

Недорогий гранітний пам’ятник матиме просту прямокутну форму. На пам’ятники цієї цінової категорії наноситься портрет, ПІБ померлого, дати народження та смерті, вірш-епітафія.

У комплект входять тумба та три квітника, з того ж каменю.

Від чого залежить вартість пам’ятника?

Якщо взяти до уваги все перераховане вище, то можна зробити висновок, що ціна пам’ятника залежить:

  • Від товщини гранітної плити. Чим товща плита – тим дорожче пам’ятник, тому що йде більше матеріалу.
  • Від виду каменю. Коростишівські граніти дешевші, бо менші витрати на їхнє транспортування.
  • Від обсягу художніх робіт. Якщо тільки портрет та епітафія – ціна буде невисокою. Якщо ж хочеться додати малюнки, у тому числі на звороті стели – пам’ятник обійдеться дорожче.
  • Від обсягу робіт з обробки каменю. Нанесення фасок, фігури, хрести, барельєфи – все це складна та кропітка робота. Тому пам’ятник із ними коштуватиме дорожче.

Але не треба думати, що недорогий гранітний пам’ятник буде якимось “не таким”. Граніт гарний сам по собі. А прослужить надгробок з каменю набагато довше, ніж пам’ятники з крихти чи дерев’яний/залізний хрест. Портрет не зітреться з часом, і навіть через десятиліття могила виглядатиме доглянутою та акуратною.

Як замовити недорогий пам’ятник в Коростишеві?

У компанії Royal Stone ви можете замовити недорогий пам’ятник із граніту: габро, лабрадориту або покостівки.

Камінь для всіх виробів проходить ретельну обробку. Художні роботи проводяться вручну досвідченими художниками.

Замовте недорогий пам’ятник через сайт: напишіть або зателефонуйте нам . Ми порахуємо приблизну вартість пам’ятника, зробимо 3D модель, щоб ви побачили, як виглядатиме ваше замовлення. Починаємо роботу тільки після схвалення дизайну клієнтом.

Звертайтесь – будемо раді допомогти!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті