Де зберігати куплений взимку пам’ятник

82

Навесні багато хто прагне оновити могили померлих родичів і навести лад на цвинтарі перед початком поминального тижня та Великодня, віддавши данину традиції та вшанувавши пам’ять близьких. Саме цей час є оптимальним для встановлення пам’ятників. Однак у зв’язку із зростанням цін на камінь, що спостерігається з настанням весни, вартість плит може дещо відрізнятися, оскільки ціна на продукцію з граніту залежить від ситуації на кар’єрах. Тому багато наших клієнтів приймають рішення замовити пам’ятник заздалегідь, щоб встигнути до поминального тижня та мати змогу заощадити.

Купуючи плиту раніше терміну, слід потурбуватися про те, щоб зберегти її у належному вигляді безпосередньо до початку монтажу. Для цього потрібно підготувати спеціальне місце, яке відповідатиме необхідним характеристикам і дозволить зберегти пам’ятник, убезпечивши його від можливого механічного пошкодження.

Особливості зберігання гранітних плит

В принципі, вироби дуже невибагливі у зберіганні: гранітні плити легко справляються з перепадами температури, а також не піддаються впливу ультрафіолету, тому знайти потрібне місце для них не так вже й складно. Дотримуючись простих правил, можна надійно зберегти надгробок у себе вдома, у гаражі чи на дачі.

Отже, щоб пам’ятник не пошкодився, слід звернути увагу на наступне:

  • підготувати сухе та чисте приміщення;
  • звільнити простір, щоб мінімізувати ризик того, що на плиту може щось упасти;
  • надгробок рекомендується укладати, а не ставити вертикально, оскільки існує можливість падіння;
  • укладання відбувається обличчям нагору, щоб не пошкодити декоративні елементи масою плити.

Тим, хто з будь-якої причини не може зберігати замовлення у себе вдома (наприклад, обмежена житлоплоща, відсутність вільного приміщення і т.д.), рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії.

Придбана плита абсолютно безкоштовно може бути до самої весни на нашому складі, куди Ви зможете приїхати і забрати своє замовлення в потрібний Вам час. У приміщенні є всі необхідні умови, тому безпека пам’ятника гарантована.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті