Гранітна шашка. Особливості будівельного матеріалу

83

Гранітна шашка – це колота бруківка з граніту розмірами 10*10*5 см, або 10*10*10 см.

На відміну від пиляно-колотої бруківки, всі грані «кубика» нерівні, шорсткі. Коштує цей матеріал для дорожнього благоустрою дешевше, але цінується за «натуральність», унікальний вигляд «дикого» каменю. Доріжки та майданчики, вистелені гранітною шашкою, виглядають дуже цікаво.

гранітна шашка

Використовується гранітна колота бруківка для благоустрою під’їзних алей, садових доріжок, площ, скверів, дворів у приватних будинках. Останнім часом цей матеріал набув величезної популярності, оскільки:

  • Довговічний;
  • Стійкий до вологи, морозу;
  • Гарний і натуральний;
  • Не вбирає хімічні речовини.

При цьому гранітна шашка недорого коштує. Укласти її можна і своїми руками, доклавши небагато зусиль. Якщо потрібно прокласти комунікації або провести їхній ремонт – бруківку легко вийняти, а потім укласти назад, як було.

Трохи про довговічність гранітної бруківки. Щовесни ми спостерігаємо, як на дорогах «тане» асфальт. Щороку комунальні служби проводять роботи з усунення ям, які наступної весни з’являться знову. 

Декілька років тому на Закарпатті, в Іршаві, влада не стала робити стандартний ямковий ремонт, а просто зняла шар асфальту, звільнивши стару австрійську дорогу, що лежить під ним, мощену каменем. Їздити по ній набагато краще, ніж по асфальтових ямах.

Це прямий доказ довговічності такої дороги.

Як виготовляється гранітна шашка

Виготовляють гранітну шашку з різних порід граніту, але найбільшою популярністю користується колота бруківка з габро, покостівського граніту, червоних порід – капустинського, лезниковського та ін.

Гранітну шашку колють із окремих шматків граніту, нерівних плит невеликого розміру.

Застосовується спеціальний верстат, який розколює плиту на окремі шматочки. Робочий підганяє брусок під потрібні розміри.

Готова шашка укладається у спеціальні ящики чи великі мішки.

Де придбати гранітну шашку?

Купити гранітну шашку ви можете у компанії Royal Stone. Реалізуємо колоту бруківку з габро, покостівського та інших порід граніту оптовими партіями, у тому числі за кордон.

Уточнюйте ціни та умови доставки за вказаними телефонами , або у Viber/WhatsApp, на електронну пошту.

Будемо раді працювати з вами!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті