Гранітна бруківка: види та відмінності, особливості виготовлення

80

Коли приїжджаємо до Львова, чи до Вінниці, ми любимо прогулюватися історичним центром міста. Стара архітектура, цікаві старовинні будинки навколо, і особливо гранітна бруківка під ногами, створюють просто неймовірну атмосферу: здається, потрапив у казку, за часів лицарів, чаклунства та легенд. Ось ця атмосфера задає особливий настрій, який хочеться подовжити довше.

Не дарма кажуть, що все нове – це добре забуте старе. “Побалувшись” асфальтом, і бетонним покриттям, ми назад повертаємося до перевіреного часом матеріалу – граніту. Не дивно, що зараз подвір’я, під’їзні алеї, садові доріжки покривають бруківкою з граніту.

У бруківки маса переваг:

  • гранітна бруківка може бути різного кольору. Натуральний камінь буває темних, сірих, червоних кольорів. Кольори можна цікаво поєднувати між собою, викладати візерунками.
  • це міцний матеріал, який не стирається, не просідає, не вбирає бензин, масло та інші хімічні речовини, не тріскається, не втрачає своєї форми.
  • при необхідності (наприклад, якщо потрібно прокласти підземні комунікації) бруківка легко розбирається, а потім повертається на місце. Згадайте, як «красиво» виглядають асфальтовані доріжки після подібних маніпуляцій.

Види бруківки з граніту

Бруківка з граніту буває різних видів:

  • Колота. Має нерівну поверхню всіх граней. Цей той самий класичний вид бруківки, який відомий нам із давніх-давен. Стандартні розміри такої бруківки – 10*10*10 см та 10*10*5 см. Мінус – нерівність лицьової поверхні, у певні моменти може створювати дискомфорт. Наприклад, для жінок на шпильках прогулянка таким покриттям — сумнівне задоволення.
  • Пиляна. Це бруски каменю з рівними гранями, у формі цегли. Стандартні розміри – 20*10*6 см. Зазвичай проходить термообробку, для більшої міцності, і щоб покриття не було слизьким після дощу чи снігу. Термообробка також розкриває всю красу природного каменю, його унікальну фактуру. Це найдорожчий вид гранітної бруківки.
  • Пиляно-колота гранітна бруківка відрізняється від колотої тим, що лицьова сторона має гладку, рівну поверхню. Стандартні розміри – 10*10*6 см.

Гранітна бруківка від компанії Royal Stone

Наша компанія виготовляє гранітну бруківку за індивідуальним замовленням клієнта. Виготовляємо пиляну та пиляно-колоту бруківку з габро, покостівського, корнінського, капустинського граніту.

Якщо ви хочете зробити свій будинок ще красивішим – подбайте про істинно царське покриття доріжок та двору. Замовляйте гранітну бруківку просто зараз!

Будемо раді співпрацювати з вами.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті