Українські граніти: лабрадорит • Royal Stone

Українські граніти: лабрадорит

79

Гранітні пам’ятники часто роблять із гарного чорного каменю з характерними синіми плямами. Це лабрадорит – найкрасивіша гірська порода.

Лабрадорит часто у народі називають лабрадором. Але насправді це дві абсолютно різні породи каменю. Лабрадор – це дорогий мінерал, який цінують його дивовижну красу, яскраві райдужні забарвлення. Лабрадорит – гірська порода, до складу якої входить лабрадор – не менше 60%. Саме йому він завдячує гарними райдужними плямами із синім, зеленим та жовтим відливом.

Видобувають лабрадорит у смт. Головине, Черняхівського району Житомирської області. Це камінь темно-сірого, коричневого або чорного кольору, що іризує синім, зеленим, рідше червоним або жовтим.

Належить до першого класу радіоактивності, тому безпечний для здоров’я та навколишнього середовища. Можна використовувати усередині приміщень.

За своїми фізичними властивостями лабрадорит дорівнює граніту: у нього така сама щільність, міцність, зносостійкість, він теж не поглинає вологу, не вбирає хімічні речовини. Тому лабрадорит – популярний матеріал для облицювання, внутрішнього та зовнішнього оздоблення, використовується у виробництві гранітної плитки та пам’ятників з граніту. Також з лабрадориту виготовляють гранітні стільниці та підвіконня.

Полірований лабрадорит дуже гарний: відкривається его природна, натуральна повнокристалічна структура, плитка отримує дзеркальну поверхню.

Гранітні пам’ятники з лабрадориту від компанії Royal Stone

Наша компанія виготовляє з лабрадориту окремі елементи гранітних пам’ятників: огорожі, столики, надгробні плити, стели, тумби, квітники. Використовуємо лабрадорит у виробництві полірованої облицювальної плитки, бордюрів.

Ви можете замовити у нас оригінальні гранітні пам’ятники для двох, одинарні пам’ятники, складні сімейні комплекси з лабрадориту або комбінації цього каменю з іншими породами. Для кожного замовника ми розробляємо індивідуальний дизайн і лише після його схвалення приступаємо до роботи. Працює команда досвідчених художників з каменю та професійний скульптор.

Телефонуйте ! Будемо раді співпрацювати з вами.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті