Кожна каменеобробна компанія працює з певними породами каменю. Майже всі види граніту, з якими працює Royal Stone, відповідають 1-му класу радіаційної безпеки, тому їх можна використовувати у всіх видах будівництва без обмежень.
У цій статті познайомимо вас з породами українських гранітів.
Види граніту
Чорні породи
Габро – чорний камінь із щільною структурою. Візерунок полірованої плитки може включати дрібні «зірочки» або смуги, іноді — плями. Зарекомендував себе як міцний будівельний та облицювальний матеріал. З габро роблять пам’ятники, облицювальну плитку, бруківку.
Лабрадорит – без перебільшення, один із найкрасивіших каменів України. Широко застосовується як облицювальний матеріал, у ритуальній сфері – виготовлення пам’ятників. Полірований камінь має гарну плямисту структуру, найчастіше із синім відливом.
Сірі граніти
Покостівський – сірий граніт із дрібнозернистою структурою. Один із найміцніших каменів України, тому широко використовується у будівництві та облицюванні. Пам’ятник з «покостівки» здатний простояти сторіччя, зберігши блиск і колір. Камінь виглядає дуже ефектно і після термообробки, на відміну від більшості порід.
Корнинський – граніт із плямистим малюнком, за що його називають «леопардом». Дуже незвичайний камінь, широко використовується в облицюванні та виробництві накладних сходів.
Червоні граніти
Капустинський – був найпопулярнішим українським гранітом у 20 столітті і залишається таким зараз. Широко використовується в будівництві та облицювання. Камінь червоного кольору, з білими, чорними та сірими плямами.
Межирицький – коричнево-рожевий камінь із дрібними різнокольоровими зернятками. Високо цінується за свій гарний колір та відмінні технічні характеристики. Використовується в основному для облицювання будівель, для виготовлення плитки різних розмірів.
Лезниківський – дорога порода граніту, насиченого червоного кольору, дрібнозернистої структури. Цінується як облицювальний матеріал, використовується також для виготовлення бруківки, у ландшафтному дизайні, у ритуальній сфері – для виготовлення окремих фрагментів надгробків.
Токівський – має другий клас радіоактивної безпеки, тому застосовується тільки для зовнішнього облицювання. Камінь із дрібнозернистою структурою, добре піддається обробці.
Дідковицький – порода ніжного рожево-коричневого кольору, з ляпчастими вкрапленнями чорного. Використовується у всіх видах будівництва без обмежень.
Зелений граніт
Васильовський високо цінується за свої декоративні властивості. Використовується як облицювальний матеріал, і для внутрішнього оздоблення.
Ви можете замовити у нас гранітну плитку, пам’ятники, стільниці, підвіконня та інші вироби з описаних вище порід.
Будемо раді співпрацювати з вами!