Як замовити пам’ятник за індивідуальним проектом

75

Коли справа стосується замовлення пам’ятника для рідних, то перед вами постає непросте завдання. Хочеться вибрати таку форму пам’ятника, яка буде і оригінальною, і красивою, і зможе передати всі ваші теплі почуття до покійного.

Практично кожна гранітна майстерня може запропонувати вам каталог із стандартними формами пам’ятників. Там ви неодмінно знайдете популярні моделі, які можна побачити на кожному цвинтарі: вітрило, серце, хвиля. Також неодмінно зустрінуться вам інші форми пам’ятників, які повторюватимуться від каталогу до каталогу.

Що робити, якщо ви хочете такий пам’ятник, якого немає в жодному каталозі? У такому випадку у компанії можуть виготовити пам’ятник за індивідуальним замовленням.

мраморные памятники

Як замовити пам’ятник за індивідуальним проектом?

Ви можете звернутися до майстра з 3D-моделювання пам’ятників. Але перш ніж знайти дизайнера, потрібно добре подумати, що ви самі бажаєте бачити:

  • Якої форми буде стела.
  • Що на ній зобразити.
  • Чи буде надгробок і якої форми його зробити.
  • Яку огорожу ви бажаєте.
  • Якому кольору каменю надаєте перевагу.

Не забувайте, що потрібно врахувати, чи не ростуть поряд дерева та кущі, щоб вони вписалися у загальний ансамбль.

Намалюйте від руки на звичайному аркуші паперу зразок. Так дизайнеру буде простіше зрозуміти ваш задум.

3D дизайнер може і сам запропонувати вам свої варіанти, але такий проект зазвичай коштує дорожче.

З готовим макетом ви можете звернутися в будь-яку компанію, яка виготовляє гранітні пам’ятники.

Важливий момент: попросіть 3D дизайнера підготувати специфікацію та креслення майбутнього пам’ятника. Тобто розписати, які деталі та яких розмірів потрібні.

Позбутися цих клопотів ви можете, звернувшись до майстерні, яка має свого 3D дизайнера. Вам розроблять індивідуальний проект, і після погодження з вами приступлять до виготовлення пам’ятника. Це заощадить вам дуже багато часу, а часто й грошей.

У нашій компанії є 3D-дизайнер, а вартість розробки макета входить у вартість пам’ятника. Всі клопоти з дизайну ми беремо на себе.

Тож якщо ви не знайшли в нашому каталозі такий пам’ятник, як хочете – пишіть нам, розкажіть свої побажання, і ми зробимо для вас пам’ятник за індивідуальним проектом.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті