Як вибрати фото на пам’ятник

68

Портрет покійного – центральна та найголовніша частина пам’ятника. Рідні хочуть, щоб портрет був якомога чіткішим, щоб точно передавав рідні риси, і щоб близька людина виглядала на портреті як у реальному житті.

Варіантів нанесення портретів на гранітний пам’ятник є кілька:

  • Гравіювання (на верстаті або вручну)
  • Фотокераміка
  • Кольоровий портрет (гравірування+фарбування)
  • Фото на склі  

Який би вид портрета ви не обрали, у будь-якому разі вам потрібно надати художнику гарне фото. З цим якраз часто виникають проблеми – насправді мало хто з нас має гідне фото. Різні фотографії з застілля, розмиті селфі не підходять для цього.

Як вибрати фото на пам’ятник: основні рекомендації

Ваше основне завдання – знайти та надати відповідний оригінал фото. Це може бути фотопортрет або фото з документів.

Важливо! Не намагайтеся самі редагувати фотографію. Ви можете тільки зіпсувати її. Краще приносьте оригінал та довіртеся тим, хто займається ретушшю на професійному рівні.

Майстри можуть зробити гарний портрет навіть із старої затертої фотографії, «одягти» покійного в сорочку чи костюм, «зняти» окуляри з чола тощо.

Найчастіше люди приносять останню фотографію – мовляв, щоб покійний був на портреті такий самий, як в останні дні чи місяці життя. Але не це головне – фотокартка має бути якісною та не засвіченою. Нехай навіть їй кілька років. Тут важлива саме якість зображення, а не його вік.

Не варто приносити і спільні фотографії. Як правило, такі фото роблять з великої відстані, і в результаті обличчя розмите та нечітке. Передати зморшки, особливості погляду та обличчя у такому разі просто неможливо.

Що робити, якщо фото вже трохи витріпалося? Принесіть його на оцінку. Як правило, зображення можна відновити за допомогою комп’ютерних програм. Здебільшого використовується Photoshop. Фотографію роблять чіткішою, змінюють фон, промальовують основні риси, прибирають плями. Художник малює портрет пензликом, може виправити зачіску. Без проблем змінюється одяг (за бажанням).

Готове, відретушоване фото ми завжди надсилаємо на узгодження свого клієнта. Тільки якщо все добре і клієнту сподобалося, фото віддається в роботу.

Якщо це гравірування – портрет спочатку наноситься за допомогою верстата, потім допрацьовується художником (при необхідності).

Вартість обробки чи реставрації фото залежить від складності робіт. Як правило, вартість послуги входить у вартість виготовлення портрета.

Якщо вам потрібна консультація щодо вибору гранітного пам’ятника та фотографії для нього, звертайтесь за вказаними номерами телефонів. Допоможемо вибрати гарний надгробок, виготовимо та проконсультуємо щодо встановлення.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті