Книга у ритуальній символіці. Пам’ятник у вигляді книги, та варіанти зображення книги на пам’ятнику

63

Книга – це сильний філософський символ. Зазвичай уособлює мудрість, історію, вічність. Все наше життя порівнюється в поезії з книгою, і кожна важлива подія чи окремий етап – із черговою сторінкою.

Не дивно, що книга знайшла своє місце у ритуальній символіці. Її часто можна побачити в надгробках, причому зображуватися вона може різними способами:

  • Малюнок, гравіювання, барельєф;
  • Книга, вирізана з граніту, як додатковий декоративний елемент;
  • Сам пам’ятник може бути у формі книги.

Книга із зображенням хреста, або з нанесеними на сторінки рядками молитви набуває дещо іншого змісту – релігійного. Асоціюється зі священним писанням – Біблією, Кораном.

Пам’ятник із книгою підійде людям, які за життя були вчителями, мудрими наставниками, професорами. Добре виглядатиме такий пам”ятник на могилі того, хто просто любив книги. Таким чином ви покажете повагу до цінностей цієї людини.

Як і де розмістити зображення книги на пам’ятнику

Вигравірувана на камені книга добре виглядатиме з тильного боку арки на одинарному пам’ятнику.

Подвійний пам’ятник можна виконати у формі книги – кожна частина наче сторінка. Посередині можна розмістити гранітний хрест за бажанням.

Можна і одинарний пам’ятник виготовити у вигляді книги – на одній сторінці розмістити портрет, на другій – написати епітафію або записати дати народження та смерті, додати зображення квітів. Такий пам’ятник буде невисоким і широким.

Окремий варіант – це вирізана із граніту книга. Її можна розташувати або на надгробній плиті, або збоку від надгробка на невеликій підставці. Тут головне – не перевантажити надгробок зайвими елементами, можливо доведеться відмовитися від лампади або вази.

Приклади пам’ятників з книгою

У нашій компанії часто замовляють пам’ятники з книгами і у формі книг. Наприклад, одна з таких робіт – з книгою з граніту.

памятник з книгою

Тут книжка розташована на надгробній плиті.

А ось варіант подвійного пам’ятника у вигляді книги , з хрестом.

подвійний памятник книга

Також ми працюємо над індивідуальними замовленнями. Ви можете звернутися до нас та описати свої побажання, а наш 3D дизайнер створить макет майбутнього пам’ятника. Після затвердження макета приступаємо до роботи.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті