Граніт у садово-парковому мистецтві • Royal Stone

Граніт у садово-парковому мистецтві

82

Десь із початку минулого десятиліття до садово-паркового мистецтва повернулися старі традиції. Стали модними розарії та фонтани, вимощені гранітною бруківкою доріжки. Доповнюють дорожнє покриття бордюри із граніту, фонтани та скульптури з каменю.

Чому?

Тому що це не лише гарно. Натуральний камінь уособлює єдність людини із природою. Граніт є довговічним, вироби з нього легко транспортувати, і вони практично не вимагають догляду. Тому сад чи парк, в оформленні якого використовувався граніт, радуватиме відвідувачів красою дуже довгий час.

Ви були в гостях у нашому місті? Якщо ні, обов’язково приїжджайте та прогуляйтеся міським парком. Ви побачите ту красу, яку можна створити з каменю: оригінальний фонтан із гранту у вигляді рибки, бруковані гранітною плиткою доріжки, скульптури талановитого майстра з граніту, відомого на всю Україну та за її межами – Віталія Рожика.

Бордюри з граніту та бруківка: красиво, на віки

Садові доріжки – без них неможливо уявити жодного парку чи саду. Завжди приємно прогулятися рівною, вимощеною каменем доріжкою, яка веде в далечінь. Немов потрапив до казки або на років 500 тому!

Використовується для цього класичний варіант дорожнього покриття – бордюри з граніту у поєднанні з пиляно-колотою гранітною бруківкою.

Гранітну бруківку викладають і рівними рядами, і візерунками – ялинкою, хвилями. Якщо поєднувати бруківку різних кольорів, можна створити цікавий химерний візерунок.

Гранітні фонтани – нове, добре забуте старе

Ще одна «фішка» сучасного садово-паркового мистецтва – це фонтани із граніту. Вони можуть мати вигляд якоїсь хитромудрої геометричної фігури, а можуть набувати вигляду міфічних істот: русалок, героїв грецької міфології тощо.

Гранітний фонтан може простояти повіки, оскільки камінь цей не поглинає вологу і не руйнується під її дією. Щоб пройшли помітні зміни у формі фонтану, має піти кілька сотень років.

Скульптури із граніту – вічне мистецтво

Якщо якийсь час тому багато власників приватних будинків буквально захворіли на садові фігурки з гіпсу, то зараз повальне захоплення ними трохи пішло на спад. І основна причина – це крихкість та недовговічність останніх. Один неакуратний рух – і від гарного гнома чи жабки залишаються лише уламки. Та й фарби поступово тмяніють під впливом дощу та сонця.

Зрозуміло, що скульптура із граніту – більш практичне рішення. Щоправда, далеко не всім воно по кишені. Тому використовують такі скульптури найчастіше у міських парках та громадських садах, хоча в елітних маєтках також можна побачити зразки скульптур із граніту. Найчастіше це ангели, німфи, фігурки тварин.

Наша компанія виробляє все, що потрібно для красивого оформлення парку або саду. У нас працює відомий на всю країну скульптор, який виконує складні мистецькі роботи з граніту. Робимо бордюри з граніту та бруківку. На індивідуальне замовлення можемо зробити гранітний фонтан.

Якщо цікавить – звертайтесь. Будемо раді співпрацювати з вами!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті