Портрет на гранітний пам’ятник: технології нанесення

286

Портрет на пам’ятнику є обов’язковим елементом. Саме він створює особливу атмосферу на місці поховання, викликає світлі спогади про рідну людину.

Портрети та малюнки на гранітні пам’ятники наносять кількома способами:

  • вручну;
  • піскоструминним методом;
  • гравірувальними верстатами;
  • у вигляді металокерамічних табличок;
  • у вигляді портретів на склі / кераміці.

Плюси та мінуси різних методів гравіювання

Ручним гравіюванням на камені займаються професійні художники. Спочатку сканується та роздруковується фото покійного. Потім переноситься на камінь за допомогою копіювального паперу. Художник обводить контури обличчя, робить ескіз майбутнього зображення. Ескіз проявляється за допомогою мармурової пудри, а потім художник опрацьовує портрет за допомогою спеціальних голок.

За бажанням замовника фахівець може змінити деякі деталі: наприклад, зачіску.

Ручна робота завжди високо цінувалася. Портрет, нанесений вручну, виходить більш глибоким та багатогранним.

Але такий портрет коштує дорожче, а сам процес займає багато часу.

Піскоструминний метод не підходить для нанесення портретів, його використовують лише для гравіювання невеликих малюнків та літер.

Гравірування на камені за допомогою комп’ютерних програм – один із найпопулярніших методів художньої обробки каменю. Він зарекомендував себе як найбільш простий, швидкий, недорогий. Найголовніше – портрет на камені буде 100% схожий на оригінальну фотографію.

Спершу над відсканованим фото працюють художники-ретушери, готуючи портрет: згладжують зморшки, виправляють незначні дефекти. Якщо ескіз підходить замовнику, подається команда на верстат, і той друкує портрет на стелі за допомогою алмазної голки за принципом принтера.

Гравіювання на камені є альтернатива – портрети на металокерамічних табличках. Зображення виходить кольоровим або чорно-білим, залежно від оригінальної фотографії.

Як наносять портрет на пам’ятник компанії Royal Stone?

У нашій компанії портрети на гранітні пам’ятники наносяться комбінованим способом. Спочатку контури гравіруються верстатом під керуванням комп’ютерної програми, потім дрібні деталі, глибину портрета, півтіні та півтони допрацьовують професійні художники вручну.

Такий підхід зберігає час та гроші замовника. Гравірування портрета займає менше часу, ніж повністю ручна робота, і коштує набагато дешевше. 

У Royal Stone ви можете замовити пам’ятники без портрета, найнявши спеціаліста-гравірувальника самостійно.

Також ми пропонуємо нашим клієнтам інші варіанти портретів: кольорові, на склі, на фотокераміці.

Замовте гранітний пам’ятник просто через сайт. Виберіть дизайн, що сподобався, з каталогу, і зв’яжіться з нами зручним способом: по телефону або поштою. Наш консультант відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті