Що таке гранітна брекчія

60

Гранітна брекчія – це дуже цікавий будівельний матеріал. По суті це гранітна плитка з нерівними краями, у вигляді шматків або уламків. Стандартна товщина гранітної брекчії – 2-3 см. Виготовляється із залишків матеріалу, що залишаються після виготовлення іншої гранітної продукції.

Брекчія має ті ж властивості, що і звичайна гранітна плита: це міцний будматеріал, стійкий до перепадів температури та вологи, з високими показниками зносостійкості та стирання. Єдине, що відрізняє брекчію, – це неправильна форма. Але вона стає і перевагою: підкреслюється натуральне, природне походження цієї плитки, її «справжність». Цінують брекчію та прихильники стилю «під старовину»: нерівні камені надають доріжкам та будинкам середньовічний, старовинний стиль.

Гранітна брекчія. Сфера застосування

Брекчія – це економний будматеріал, який можна застосовувати в різних сферах. Найчастіше це:

  • Мощення садових доріжок та майданчиків, патіо;
  • Підлогові мозаїки;
  • Облицювання цоколя;
  • Оформлення складських і промислових приміщень, а саме – мощення підлог.

Ландшафтні дизайнери призвичаїлися робити з брекчії справжні витвори мистецтва. З каменю різного кольору можна викласти гарні мозаїки або викласти плитку хаотично, створюючи неповторний візерунок.

Мощення доріжок та майданчиків для відпочинку (патіо) – основне застосування гранітної брекчії. З обломків граніту вдається викласти рівну поверхню будь-якої форми.

Укладання брекчії мало чим відрізняється від укладання звичайної тротуарної гранітної плитки. Але потрібно включити фантазію, щоб викласти нерівні шматочки максимально близько один до одного, і щоб у результаті все виглядало гармонійно.

Брекчія була і залишається одним із оптимальних варіантів для благоустрою доріжок, дворів та під’їзних алей, насамперед завдяки доступній ціні.

Компанія Royal Stone виробляє та реалізує гранітну брекчію, плити завтовшки 3 см. Замовте гранітну брекчію, звернувшись за будь-яким із вказаних на сайті телефонів.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті