Установка гранітних пам'ятників • Royal Stone

Установка гранітних пам’ятників: коли та як. Чому краще довірити цю справу фахівцям?

122

Усі ми у дитинстві грали конструкторами: збирали різні цікаві речі з окремих деталей. Ця весела розвага знадобиться нам і в житті: то збираємо меблі, то намагаємося склеїти по шматочках розбиту котом вазу. Але є моменти, коли згадувати про свої навички конструктора не варто, і встановлення гранітних пам’ятників належить до них.

Сьогодні ми розповімо, чому не потрібно намагатися провернути цю справу самостійно.

Коли проводиться установка гранітних пам’ятників?

Встановлювати гранітний пам’ятник на могилу слід не раніше ніж через рік після поховання. І робиться так не лише з релігійних міркувань (до року потрібно, щоб обов’язково на могилі хрест стояв), а з суто практичних – не менше ніж рік земля на могилі осідає. Якщо поставити пам’ятник раніше, на пухку землю – він може покоситись або просісти.

Трапляються випадки, коли встановити пам’ятник потрібно раніше року. У такому разі потрібно зробити гарний фундамент. Професійний майстер знає, як це зробити.

Проводяться роботи зі встановлення зазвичай у теплу пору року – з 15 березня до 15 листопада. Все тому, що встановлювати пам’ятник із граніту не можна на промерзлий ґрунт.

Звичайно, пік сезону установки припадає на місяць перед великими святами – Великоднем та так званими «гробками», днями, коли вшановують пам’ять померлих.

Етапи встановлення гранітного пам’ятника

У середньому установка простого пам’ятника займає 2-3 дні.

Загальний алгоритм роботи:

  • Підготовчі роботи. Якщо на могилі вже стояв пам’ятник, його потрібно демонтувати. Вирівнюється майданчик, робиться бетонне залиття під розміри пам’ятника.
  • Безпосередня установка проводиться після того, як висохне фундамент. Найпершою встановлюють підставку (тумбу), потім квітники. Стела встановлюється в останню чергу. Всі деталі з’єднують між собою спеціальним розчином, стела ще й сідає на металеві штирі.

Від правильної установки пам’ятника залежить і те, як довго він простоїть, і його вигляд. Дуже просто зробити криву заливку, неправильно встановити тумбу, щоб усе з’їхало, потріскалося і перекосилося через рік-другий. Ще складніше – потім переробляти, реставрувати пам’ятник.

Не додавайте собі проблем та не робіть зайві витрати – довіряйте встановлення професіоналам одразу.

Гранітні пам’ятники від Royal Stone: виготовимо, привеземо та встановимо!

Замовляючи пам’ятник у нашій компанії, ви можете розраховувати на допомогу професійної будівельної бригади, яка займається встановленням гранітних пам’ятніик вже багато років.

При замовленні пам’ятника та його встановлення ми доставимо всі деталі до місця власним транспортом. Встановлюємо надгробки із граніту по всій Україні.

Вартість установки залежить від складності робіт: одна справа поставити просто пам’ятник із квітниками, інша – складний меморіальний комплекс із огорожею, столиком, надгробними плитами. 

Позбавте себе зайвого головного болю. Замовте пам’ятник із встановленням у Royal Stone.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті