Тротуарна гранітна бруківка. Технологія укладання садових доріжок гранітною бруківкою

72

Заміський будинок – це розкішне придбання. Зробити його казково красивим можна за допомогою аристократичних садових доріжок із бруківки. Найкраще для облаштування останніх підійде тротуарна гранітна бруківка, тому що ніякий інший вид покриття не виглядає так багато і оригінально. Про те, що така садова доріжка прослужить вам довгі роки, і згадувати не варто. Дороги, бруковані гранітною бруківкою в Середньовіччі, стоять досі! Чи то справа асфальт, що «тане» разом зі снігом кожної весни.

Отже, із матеріалом для садових доріжок ви вже визначилися. Якщо ще не придбали гранітну бруківку – звертайтеся, виготовимо для вас будь-якого кольору та потрібного вигляду, у будь-якій кількості.

Сьогодні розберемося, як укладати садові доріжки гранітною бруківкою своїми руками. Адже якщо укласти бруківку неправильно, то, на жаль, тішити вас своєю довговічністю садова доріжка з граніту не буде.

Тротуарна гранітна бруківка: схеми укладання

Укладати гранітну бруківку можна різними візерунками, а якщо правильно поєднувати різні кольори – можна отримати по-справжньому дизайнерські садові доріжки.

Тому подумайте, як саме ви хочете укладати бруківку: вам хочеться простої строгості чи чогось незвичайного?

Бруківку можна укладати різними способами. Найпопулярніші схеми – це «віяло», «ялинка», «кола». Можете розглянути й інші варіанти:

Але якщо ви займатиметеся укладанням бруківки вперше, не мудруйте: краще просто викладіть її рядами. Коли вже буде трохи досвіду, тоді поекспериментуєте із різними схемами.

Технологія укладання гранітної бруківки

Приготуйтеся до того, що укладання садових доріжок – завдання нелегке. Але впоратися з ним можна.

Найперше, що потрібно зробити – це подумати, де саме проходитимуть майбутні садові доріжки, намітити місця – можна балончиком із фарбою, можна кілочками з мотузкою.

Потім на місцях майбутніх доріжок потрібно підготувати основу. Знімаємо верхній шар ґрунту (12-15 см у глибину). Потім цю траншею потрібно добре очистити від сміття, коріння, камінчиків та утрамбувати.

Після цього наноситься шар щебеню, гранітної крихти або битої цегли, дрібних камінчиків – так званий дренажний шар.

Потім можна приступати до укладання бруківки. Якщо ви задумали візерунок, заздалегідь розкладіть його на рівній поверхні, подивіться на результат.

Класти бруківку потрібно з кута підготовленої траншеї. Щоб шви між камінчиками були рівними, використовуйте дерев’яні пластинки. Глибину посадки бруківки регулюйте гумовим молотком.

Уклавши бруківку, виймайте дерев’яні пластинки і заповніть шви піском, вирівняйте поверхню, полийте доріжку водою. За добу шви можна ще раз досипати піском, щоб закріпити ефект.

Якщо ви все зробите правильно, садова доріжка радуватиме вас своїм виглядом довгі роки!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті