Гранітні пам’ятники для колумбарію

134

Прощаючись зі своїми близькими, дедалі більше людей вибирають не поховання, а кремацію. Найчастіше людина ще за життя вирішує, що її тіло необхідно кремувати, і тоді обов’язком родичів стає виконати його волю.

У порівнянні з класичним похованням, процес кремації коштує дешевше. Є й інші переваги: ​​це оптимальний варіант для тих, хто не має можливості відвідувати цвинтар і доглядати могилу.

Після процедури кремації родичі отримують урну з прахом, яку потім потрібно буде розмістити в колумбарії – спеціальному сховищі для урн.

Колумбарії бувають двох видів:

  • Відкриті, коли конструкція знаходиться на повітрі;
  • Закриті, розташовані в приміщенні.

Урна встановлюється у спеціальну ячейку, яку попередньо необхідно зареєструвати. Після цього ячейка закривається і може бути знову відкрита для додаткового поховання ще однієї урни тільки за погодженням з адміністрацією колумбарію.

Багато людей вважають за краще викуповувати для своєї сім’ї відразу кілька ячеєк, розташованих поруч одина з одною. Це передбачливе та відповідальне рішення.

При похованні праху в колумбарії, так само, як і за класичного поховання, можна замовити пам’ятник, щоб вшанувати пам’ять померлого.

Пам’ятники у колумбарії мають такі особливості:

  • Вони відрізняються невеликими розмірами. Максимальна висота для Київського колумбарію складає 60 см;
  • Стандартний пам’ятник має вигляд плитки, на якій зазначено ПІБ померлого та дати його народження та смерті. Але родичі можуть замовити індивідуальну та естетичну табличку з портретом їхнього близького, епітафією та іншими декоративними елементами.

При придбанні кількох місць з’являється можливість встановити загальний ритуальний пам’ятник у формі надгробної плити.

Конкретні вимоги до пам’ятників та оформлення місця поховання урни із прахом слід уточнювати в адміністрації обраного колумбарію.

Наша компанія допоможе вам визначитися з вибором і дизайном пам’ятника для колумбарію. Ми зробимо безкоштовну 3D візуалізацію пам’ятника з урахуванням усіх ваших побажань. Можливі варіанти та приклади готових робіт можна переглянути в нашому каталозі.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті