Як розташувати фото покійного на хресті

72

Хрест є християнським символом, який часто можна зустріти на могилах віруючих. Він є уособленням віри, каяття, очищення від гріхів. Якщо ви запитаєте священика, що має стояти на могилі покійного, то обов’язково почуєте у відповідь, що хрест і тільки хрест, все інше просто для краси, але не має сенсу.

Тож віруючі родичі хочуть обов’язково встановити хрест на могилі покійного. Складність полягає в тому, що розташовувати портрет на самому хресті не можна.

Часто просять розташувати фото на перетині перекладин, але це заборонено. Це місце – тільки для зображення розп’ятого Христа, також можна наносити написи «Ісус Христос» або ІНЦІ (Ісус Назорій Цар Іудейський),

Все окрім цього – заборонено, і вважається образою святині.

Як у такому разі бути з портретом? Є кілька виходів, щоб дотриматися християнських традицій і розмістити портрет покійного. Потрібно вибрати певну модель надгробка.

Найпоширеніші рішення:

Гранітний хрест на підставці

гранітний хрест на підставці

Це і красиво, і практично, і символічно. Хрест залишається хрестом, написи та портрет наносяться на підставку. Якщо місця для портрета небагато, можна замовити портрет на металокераміці.

Підставка (ще її називають у такому разі підніжжям) символізує Голгофу.

Арка, поєднана з хрестом

гранітний памятник з хрестом

У такому випадку модель арки включає хрест. У такому разі дотримуються традиції і є достатньо місця для того, щоб нанести портрет та потрібні написи.

Стела і хрест, що стоїть окремо 

хрест гранітний

У такому разі можна легко розмістити потрет і потрібні написи.

Часто таке рішення застосовується для парних пам”ятників – хрест стоїть між двома великими стелами, які можна оформити на свій смак.

Хрести на могилу можуть бути виготовлені із граніту різних кольорів. Світлий хрест із покостівського сірого граніту, червоний із лезниковського чи капустинського, зелений із маславського. У такому разі написи краще робити із позолотою, а портрет – на фотокераміці. На чорному хресті також дуже добре виглядає позолота.

Ціна залежить від каменю, розміру хреста та складності робіт. Прямий простий хрест коштує дешевше, ніж хрест із фігурними «лапками».

Компанія Royal Stone допоможе вам із вибором гранітного хреста, причому 3D макет ми робимо безкоштовно.  

Звертайтеся за вказаними номерами телефонів !

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті