Граніти України: покостівський гранодіорит

64

Серед облицювальних матеріалів популярністю користується сіра гранітна облицювальна плитка. Це красивий та надійний будівельний матеріал, який славиться своєю довговічністю. Виготовляють таку плитку з особливої ​​породи – покостівського гранодіориту.

Покостовський гранодіорит – порода сірого кольору, до складу якої входить мікроклин, кварц, плагіоклаз та біотит. Видобувається у вигляді великих багатотонних блоків, у зв’язку з умовами залягання. Найміцніша порода граніту в Україні.

Видобувають «покостівку» у Житомирському районі, у селі Покостівка – звідси й назва каменю.

Покостовський гранодіорит дуже гарний і незвичайний, через свій колір, який зберігається від партії до партії. Порода легко піддається обробці: розпилюванню та поліруванню, термообробці. І якщо габро після термообробки виглядає не так ефектно, то покостівський гранодіорит зберігає свій унікальний колір і красиву фактуру.

Після полірування камінь отримує гладку дзеркальну поверхню.

З покостівського гранодіориту виготовляють різні вироби: деталі для пам’ятників (вази, надгробні плити, стели, облицювальну плитку), бордюри, колони, облицювальну плитку для фасадів і підлоги, бруківку – пиляну і пиляно-колоту.

Граніт покостівського родовища дуже міцний, має високу міцність до стирання, стійкий до перепадів температури та вологості. Тому вироби з нього здатні простояти віками.

За всіх чудових якостей цієї породи вироби з неї радують невисокою ціною. Це оптимальне співвідношення ціни та якості.

Сіра гранітна облицювальна плитка від компанії Royal Stone

З усіх виробів із покостівського граніту найбільшою популярністю користується гранітна плитка.

Плитка “покостівка” – один з основних продуктів нашої компанії. Виготовляємо поліровану та термооброблену плитку високої якості. На всі вироби фірми діє гарантія 10 років.

Цікавить сіра облицювальна плитка? Звертайтеся за вказаними телефонами або замовте зворотний дзвінок. Будемо раді допомогти вам!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті