Ціна гранітного пам’ятника в залежності від оформлення

81

Найчастіше питання, яке ми постійно чуємо від своїх клієнтів – скільки коштує пам’ятник?

Вартість надгробка залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • Матеріал. Так званий «місцевий» габро (камнебродський) коштуватиме дешевше, ніж букінський. Останній відрізняється більш рівномірною структурою та глибоким чорним кольором. Хоча камнебродський теж дуже гарний, при правильній обробці.
  • Розмір. Зрозуміло, невеликий пам’ятник буде коштувати дешевше, ніж надгробний камінь великої висоти та товщини, оскільки матеріалу на нього піде більше.
  • Художнє оформлення. Обсяг робіт з додаткового декору теж грає роль у ціноутворенні. Більше того, навіть пам’ятники різних форм відрізнятимуться за ціною.

Архітектура пам’ятника та його ціна

Форма пам’ятника відіграє велику роль у його підсумковій вартості. Все тому, що вирізати з каменю потрібну форму (особливо хитромудру) не так і легко. До цієї роботи залучаються майстри ручних робіт чи скульптор. Фаска, виріз і навіть округлості, які на перший погляд здаються простими – все це ручна робота.

Тому найдешевшими будуть прості прямокутні пам’ятники . Наприклад, такі як модель М1  у нашому каталозі.

Такі пам’ятники зазвичай вирізують за допомогою верстата і вони практично не вимагають «ручного втручання». Виняток – різні варіації з хвилями, у вигляді вітрила, звужені до низу.

На другому місці за вартістю – фігурні пам’ятники: серця, хрести, книги, у формі квітки, крила та інші. Такі пам’ятники часто можуть бути не просто чорними, а комбінованими із граніту різних кольорів. Звичайно ж, поєднання каменю різного кольору теж коштуватиме дорожче.

Пам’ятники з різьбленням чи скульптурними елементами – найдорожчі. Тут не обходиться без залучення скульптора до роботи. Це дуже тонка, дуже акуратна художня робота, що вимагає від майстра відповідного досвіду, смаку, майстерності та часто профільної освіти.

Скульптури з мармуру виглядають дуже красиво, але недовговічні. Звичайно ж, найкраще вибирати у такому разі скульптуру з граніту – їй не страшні ні вітер, ні дощ.

У нашій компанії ви можете замовити будь-який пам’ятник – як економічніший варіант, так і дорожчі моделі. Окрім того, з нами співпрацюють талановиті скульптори, які втілять у камені будь-яку вашу ідею.

Вибрати пам’ятник та ознайомитись з цінами ви можете у нашому каталозі.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті