Кольоровий портрет на пам’ятник. Особливості технології та ціна

122

Кольоровий портрет на пам’ятнику, або як його ще називають “європортрет” – це новинка в оформленні могил. Маються на увазі не кольорові фото на металокерамічних табличках – вони вже давно використовуються, і всім звичні. Йдеться про нанесення кольорового малюнку безпосередньо на камінь.

Перші такі роботи почали виконувати у нашій країні у 2010 році. Тоді такий портрет коштував нечувані гроші (портрет був чи не дорожчий за сам пам’ятник), і бралися за таку роботу одиниці. Спеціальне обладнання для таких портретів було тільки в Європі, як і фарби. Але за 13 років прогрес зробив крок вперед: тестувалися різні технології нанесення малюнків, різні фарби та закріплювачі. Сьогодні такий портрет по кишені кожному охочому, а митці можуть сміливо називати чималий гарантійний термін на таке зображення.

Кольоровий портрет здатний передати те, що не під силу стандартному чорно-білому гравіюванню: колір очей і волосся померлого, червоний колір губ. Все це робить пам’ятник на могилі не тільки яскравішим і більш пізнаваним. Це зберігає образ коханої вами людини такою, якою ви її запам’ятали за життя.

Що часто засмучує родичів покійного? Що чорно-білий портрет не завжди схожий, хоча сучасні технології дозволяють повністю скопіювати обличчя з принесеної вами фотографії. Кольоровий портрет на пам’ятнику схожий на 100%. За бажання ви можете попросити поміняти одяг, виправити якісь дефекти у Photoshop – але людина на портреті буде такою ж, як за життя.

Кольоровий портрет на пам’ятнику – чи надовго?

Перше питання, яке виникає у замовників – чи не вигорить кольоровий портрет на сонці? Чи не змиється дощем?

Кожен художник, який працює з каменем, може сказати вам: фотопортрет наноситься за допомогою спеціального обладнання, і такою фарбою, яка залишатиметься такою ж яскравою та «соковитою» через рік. На кожен такий портрет надається гарантія не менше 5 років.

Щоб портрет на пам’ятнику прослужив максимально довго, дотримуйтесь елементарних правил догляду: не тріть, не використовуйте для миття пам’ятника агресивні хімічні речовини. Протирайте пам’ятник м’якою губкою або ганчірочкою.

Друге, не менш актуальне питання – це, напевно, дуже дорого? Дорожче за звичайні, так. Ціна кольорових портретів на пам’ятнику стартує від 4800 гривень (на 2023 рік).

Який портрет ви віддасте перевагу нанести на пам’ятник – кольоровий або чорно-білий – це тільки ваше рішення. Наша компанія робить і кольорові малюнки, і класичне гравіювання на пам’ятниках.

Звертайтесь, будемо раді допомогти вам.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті