Точені вироби з граніту: кулі, вази та балясини. Технологія виготовлення

87

Особливий вид гранітної продукції – точені вироби з граніту. До них відносяться вази, кулі та балясини.
Щоб виготовляти «точенку», камнеобробне підприємство має бути забезпечене спеціальними верстатами. Працівники теж повинні розуміти специфіку роботи з цим видом продукції.
Вази та балясини з граніту виготовляти досить складно, кулі – ще складніше.

Технологія виготовлення точених виробів із граніту

Розглянемо технологію виготовлення точених виробів з прикладу ваз із граніту. Для ваз беруться заготовки – кубики із граніту потрібного розміру. У кубику робляться невеликі отвори згори і знизу, щоб закріпити заготовку в верстат. Гострі грані зрізаються чи оббиваються.
Далі на спеціальному верстаті виточується ваза, після чого вирушає на полірування.

Після полірування дно вази за потреби обробляється болгаркою. Потім на спеціальному устаткуванні вирізається отвір усередині вази.
З кулями трохи складніше. Куля на ніжці виточується і полірується за тим же принципом, що й ваза, а потім верхівка дополіровується вручну або на спеціальному устаткуванні, щоб отримати ідеально гладку поверхню.

***

Кулі та вази – це елементи декору, які часто використовуються на цвинтарі. Кулями прикрашають верхівки стовпчиків на гранітній огорожі. Вази та кульки можуть бути простими, з гладкою полірованою поверхнею, або прикрашені малюнками – гравіюванням.

Кріпляться кулі та вази за допомогою спеціального двокомпонентного клею.

Кулі, вази та балясини від компанії Royal Stone

Компанія Royal Stone спеціалізується на оптовому продажу точених виробів. Поставляємо вази, кулі та балясини в Казахстан, Молдову, Польщу. Завжди в наявності вироби з габро, лабрадориту, покостівського, жадківського, лезниківського, межиріченського граніту та інших.
Будемо раді співпрацювати з вами!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті