Гранітні, ковані та комбіновані огорожі на могилу: що краще?

50

Огорожі на могилу давно стали обов’язковим елементом оформлення місця поховання. І на ринку є багато різних рішень: елітних та бюджетних, довговічних та не дуже.

Розглянемо, з чого сьогодні можна зробити огорожу, і який матеріал все-таки кращий.

Зварні огорожі на могилу

Виготовляються шляхом зварювання металевого кута чи профільної труби. Найекономніший варіант, але при цьому потребує постійної уваги. Залізо має властивість іржавіти, гнутися та розсипатися з часом. Щоб огорожа мала пристойний вигляд, потрібно постійно її підфарбовувати щонайменше один раз на рік.

Цей варіант не підходить тим, хто не має змоги часто приїжджати та доглядати могилку. Недоглянута огорожа аж ніяк не прикрасить могилу.

Ковані огорожі

Ковані огорожі довговічніші і красивіші за зварні, їх виготовляють з нержавіючих матеріалів. Кована огорожа добре поєднується з гранітом та деревом, і підійде для оформлення будь-якого поховання, навіть елітного гранітного комплексу.

Ковані огорожі демократичніші за ціною, але все залежить від складності виконання окремих елементів – секцій. Якщо застосовується художнє кування, то огорожа може вийти дуже дорогою.

Гранітні огорожі

Зараз саме гранітні огорожі мають величезну популярність. З граніту можна зробити як дуже просту огорожу, так і справжній витвір мистецтва: елементи огорожі вирізають і у вигляді листя, квітів, крил тощо.

Стовпчики гранітної огорожі часто оздоблюють гранітними кулями різного діаметру.

Гранітна огорожа стоятиме століттями, за нею не потрібно ніякого догляду, крім простого прибирання. Єдиний мінус – вона може трохи обтяжувати конструкцію візуально, тому завжди робіть 3D-візуалізацію майбутнього комплексу, щоб побачити результат заздалегідь.

Комбіновані огорожі

Не дуже поширений варіант, але дуже цікавий. Ставляться гранітні стовпчики, а секції огорожі – із кованки. Виходить дуже незвичайна, красива та надійна огорожа.

Вибирайте огорожу на цвинтарі на свій смак та гаманець. Якщо ви захочете гранітну, наша компанія з радістю візьметься за виготовлення такої огорожі.

Звертайтесь – будемо раді допомогти вам!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті