Гранітні плити мощення як особливий вид дорожнього покриття

69

Гранітні плити мощення – це особливий вид гранітної продукції. За своєю природою це та ж гранітна пиляна бруківка, тільки великих розмірів (починаючи від 20*20 см).

Плита мощення з граніту – це кам’яна плита, прямокутної чи іншої форми, з рівними шліфованими гранями. Використовуються плити для укладання доріжок, площ, дворів.

Плити мощення легше укладати, ніж бруківку. При цьому виходить рівне дорожнє полотно, без великих зазорів і стиків, яким зручно ходити в будь-якому взутті і в будь-яку погоду.

Переваги гранітних плит мощення:

  • Відносно швидкий та нескладний монтаж;
  • Ідеально рівна поверхня;
  • Міцність та надійність покриття;
  • Менша, ніж у пиляної бруківки, ціна.

Як виготовляють гранітні плити мощення?

Кам’яний блок, перш ніж перетворитись на повноцінну плиту мощення, проходить звичний шлях: його розпилюють на плити, з яких потім нарізають плитку потрібних розмірів.

Так як плити мощення використовуються на вулиці, вони не повинні бути слизькими. Тому камінь або піддають термообробці, або шліфують. 

Що стосується розмірів плит мощення, то вони можуть бути різними, починаючи від 20*20*3 і до 60*60*10 см. Максимальна товщина плити – 10 сантиметрів, мінімальна – 3.

Форма плит мощення з граніту теж може бути різною. Стандартна – квадратна чи прямокутна. Але можуть бути виготовлені плити нестандартної форми: шестикутної, ромбовидної. З плит різного кольору та форми можна викладати незвичайні візерунки, логотипи та інші мозаїчні малюнки.

Де використовують плити мощення із граніту?

Гранітні плити мощення використовують як дорожнє покриття в парках, скверах, на міських площах, для благоустрою садових та паркових доріжок, парковок, пам’ятників та меморіалів, на річкових та морських набережних. Гранітні плити – довговічний матеріал, який здатний витримувати величезні навантаження. При необхідності плити можна легко демонтувати та вмонтувати назад (наприклад, при проведенні земляних робіт, ремонті комунікацій тощо).

Саме це робить плити мощення з граніту одним із найкращих та популярних матеріалів для благоустрою доріг.

Де можна купити гранітні плити?

Купити гранітні плити мощення можна в нашій компанії – Royal Stone. Ми – виробники і працюємо без посередників, а значить – запропонуємо вам оптимальну ціну на продукцію, без накруток. Працюємо з найкращими українськими гранітами та габро.

Замовити гранітні плити мощення можна за будь-яким із зазначених на сайті номерів або електронною поштою.

Звертайтесь – будемо раді співпрацювати з вами!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті