Мармурові пам’ятники: благородна краса

84

Мармур з давніх-давен вважається символом шляхетності, багатства, аристократичності. У Стародавній Греції з нього будували храми і робили статуї богів, тому що саме цей камінь був ідеальним для цього. Багато стародавніх мармурових виробів «дожили» до наших днів – насамперед завдяки міцності матеріалу. Ні мороз, ні волога, ні вітер не здатні зіпсувати кам’яний витвір. Не дивно, що мармурові пам’ятники є елітними, ексклюзивними видами надгробків. Побачити їх на цвинтарі можна не так і часто, і в основному на могилах шанованих чи заможних людей.

Мармуровий пам’ятник помітний здалеку, і підкорює своєю величчю. Популярні надгробки з білого і сірого мармуру. Унікальна фактура каменю, його природна краса привертає погляд кожного.

Мармурові пам’ятники: за та проти

Замовляючи мармуровий пам’ятник, варто врахувати плюси та мінуси такого рішення. У багатьох випадках пам’ятник із граніту – більш практичне рішення.

1. Мармурові пам’ятники дорогі. Ціна обумовлена ​​вартістю самого каменю, а також складністю роботи з ним. Для мармуру застосовується зовсім інше дороге обладнання, і з ним потрібно вміти працювати.

2. Мармур тендітніший, ніж граніт. Саме тому далеко не всі майстри беруться працювати з ним: один необережний рух може зіпсувати виріб.

3. Гравірування та інші художні роботи на камені згодом потрібно реставрувати.

Але краса готового надгробка, його неповторність, елітність перекреслює всі ці мінуси.

Мармур можна поєднувати з різними видами граніту. Особливо розкішно виглядає поєднання чорного та білого каменю. З мармуру виготовляють накладки, хрести, скульптури різних розмірів. Такі елементи можуть зробити пам’ятник ексклюзивним, унікальним.

Мармурові пам’ятники від компанії Royal Stone

Якщо ви хочете вшанувати пам’ять померлого, висловити велику повагу до нього, і залишити пам’ять для нащадків на довгі століття, звертайтеся до нашої компанії за пам’ятниками та ритуальними скульптурами з мармуру.

У нашому місті не так багато майстрів працює з цим дивовижним, але вибагливим каменем. У Royal Stone – команда досвідчених фахівців і свій скульптор з вищою художньою освітою, який робить з мармуру по-справжньому чарівні речі.

Ми можемо запропонувати вам унікальний дизайн пам’ятника, або розробити його на замовлення. Скульптури, хрести, арки хитромудрої форми – будь-яка фантазія знайде своє втілення.

Телефонуйте просто зараз, та уточніть деталі замовлення.

Будемо раді співпрацювати з вами!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті