Скульптура на цвинтарі з мармуру та граніту

155

Скульптура на цвинтарі – це частина меморіального комплексу чи пам’ятника, яка не лише слугує прикрасою ансамблю, а й створює особливий настрій. Найбільшою популярністю користуються скульптури ангелів, Божої Матері, Скорботної матері, Ісуса. У дорогих ексклюзивних надгробних ансамблях можуть бути встановлені скульптури покійних на повний зріст.

Скульптура на цвинтарі: популярні матеріали

Найпрактичніший варіант для цвинтаря – це скульптури із граніту. Така фігура може простояти століттями, не втрачаючи колір та форму. Граніту не страшна дія стихії – вітру, дощу, перепадів температури.

Робота із гранітом дуже складна. Потрібен спеціальний алмазний інструмент, тому що нічим іншим різати камінь просто не вдасться. І не так багато майстрів, які беруться за таке. Через це вартість скульптур із граніту досить висока.

Найчастіше замовники зупиняють свій вибір на скульптурах із мармуру, а саме білого. Це не тільки класичний, перевірений тисячоліттями варіант: скульптури з мармуру дуже гарні, легкі, та доповнюють собою будь-який ансамбль. Мармур чудово гармонує із гранітом. Причому не має значення, якого кольору; проте на тлі чорного букінського габро біла скульптура виглядає особливо ефектно.

Мармур м’якший за граніт, і з часом скульптура під впливом негоди може вимагати часткової реставрації. Але перші кілька десятиліть турбуватися про її цілісність не доведеться.

Скульптури з гіпсу: плюси та мінуси

Бюджетний варіант скульптур – це скульптури із гіпсу. Наші клієнти періодично звертаються до нас із подібними замовленнями.

Відповідаємо на найпопулярніше питання: скульптура із гіпсу не може стояти на вулиці, не захищена. Вона швидко зруйнується. Встановлювати такі скульптури потрібно лише у приміщенні, або на крайній випадок – під навісом.

Так, існують спеціальні лаки та покриття, які дозволяють скульптурі «дихати», і стійко переносити вплив негоди. Але все одно вік таких скульптур недовгий. Подібні фігури ще можна встановити в саду, але не на цвинтарі, який відкритий усім вітрам.

Тому, якщо ви хочете прикрасити надгробок скульптурою, слід придивлятися до чогось більш довговічного – мармуру або граніту.

У нашій компанії працює професійний скульптор із вищою художньою освітою. Його роботи відомі на всю Україну. Він буквально відчуває душу кожного каменю та горить кожною ідеєю. Натхненний роботою, може цілодобово не виходити з майстерні.

Приклади його робіт ви можете побачити на нашому сайті.

Якщо у вас є бажання зробити могилу рідних ексклюзивною, прикрасити її скульптурою, звертайтеся за вказаними телефонами або на пошту. Це завжди унікальна ручна робота, яка виконується лише на замовлення.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті