Пам'ятники на могилу • Royal Stone

Пам’ятники на могилу: види, особливості, переваги. Чому не варто замовляти пам’ятник з гранітної крихти

84

Є прислів’я: людина жива, поки жива пам’ять про неї. Тому ми намагаємося вшановувати пам’ять померлих, регулярно відвідуючи могили на цвинтарі та облагороджуючи їх, встановлюючи гранітні пам’ятники.

«Мода» на гранітні пам’ятники розпочалася відносно недавно, близько двадцяти-тридцяти років тому. Гіпсові пам’ятники і дерев’яні хрести відійшли в минуле, оскільки вони вимагають постійного догляду, і стають непридатними через п’ять-десять років.

Пам’ятник з граніту здатний простояти століття, не втративши первозданної краси та прикрашаючи собою могилу.

На сьогодні перед клієнтом стоїть вибір між двома рішеннями: пам’ятник із цільної плити або пам’ятник із гранітної крихти.

Гранітні пам’ятники з крихти: плюси та мінуси

Якщо ви шукали, де замовити гранітний пам’ятник на цвинтарі, то найімовірніше зустрічали оголошення від виробників пам’ятників із гранітної крихти. Такі пропозиції приваблюють багатьох клієнтів насамперед своєю невисокою ціною.

Але слід розуміти, що пам’ятник із гранітної крихти серйозно програє за своїми технічними характеристиками пам’ятнику із цільної гранітної плити.

Для виготовлення такого пам”ятника беруться відходи, неліквіди на виробництві гранітних виробів. Потім маса другосортного граніту кришиться, перемішується із цементом чи бетоном, і за спеціальною технологією з неї виготовляють пам’ятник.

Такий монумент з часом під впливом вологи і вітру поступово обвітрюється і втрачає форму. Пам’ятники з гранітної крихти вбирають вологу та мають низький коефіцієнт морозостійкості.

Через кілька циклів заморожування/розморожування такий пам’ятник може дати тріщину.

Ваші рідні та близькі заслуговують на краще, ніж це.

Гранітні пам’ятники з цільної плити – пам’ять на віки

На відміну від пам’ятників із крихти, гранітні пам’ятники із цільних плит цінної породи каменю практично довговічні. Такий пам”ятник на могилі може стояти багато десятиліть.

Для виготовлення пам’ятника із граніту береться великий кам’яний блок. Відбирається граніт найвищої якості, без тріщин, жил, сторонніх вкраплень. Гранітний блок розпилюється на плити, які потім проходять спеціальну обробку. Плити полірують на верстатах, щоб надати їм блиску та гладкості. Задається потрібна форма, а потім митець вручну завдає портрет та інші малюнки, вірші, епітафії.

Пам’ятник із граніту:

  • Стійкий до перепадів температури;
  • Не обвітрюється і не вбирає вологу;
  • Зберігає первозданний вигляд;
  • Виглядає по-справжньому урочисто;
  • Невибагливий у догляді.

Єдиний мінус такого пам’ятника – це ціна, якщо порівнювати із пам’ятниками з гіпсу чи крихти. Але навіть на ринку гранітних пам’ятників можна знайти економ-рішення, яке в результаті буде набагато вигідніше, ніж аналоги з інших матеріалів, і навіть дешевше, ніж «крихта».

Наша компанія виготовляє пам’ятники з найкращих порід українських гранітів: лабрадориту, покостівського, лезниковського, корнінського, капустинського каменю. Для кожного замовника ми підбираємо індивідуальний дизайн та знаходимо ідеальне рішення як за якістю, так і за вартістю.

Бажаєте замовити гарну та довговічний гранітний пам”ятник для своїх близьких? Звертайтесь до нас за телефоном або електронною поштою.

Будемо раді допомогти вам!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті