Як укладати тротуарну гранітну плитку

87

Для тротуарів використовують термооброблену гранітну плитку. Вона не буде слизькою, якщо намокне, і більш стійка до стирання та механічних пошкоджень.

Де замовити тротуарну гранітну плитку – ви вже знаєте. Ми з радістю виконаємо ваше замовлення – і оптову партію, і невелику для приватного замовника.

Сьогодні розповімо, як правильно укладати гранітну тротуарну плитку самостійно.

Тротуарна гранітна плитка: укладаємо самі

Підготовчі роботи

Для початку вам потрібно придбати (або підготувати, якщо вже є) необхідний інструмент для роботи. Вам знадобляться: лопата, шнур з кілочками, гумовий молоток, велика ємність для розчину, граблі, щітка, рейка та кельма. Довжина рейки – від 1,5 до 2 метрів, вона потрібна, щоб перевірити рівність поверхні, та уникнути дефектів під час укладання плитки.

Щоб контролювати, наскільки рівно лежить плитка, стане в нагоді рівень. Також ви зіткнетеся із ситуацією, коли в деяких місцях плитку потрібно буде обрізати (наприклад, у місцях примикання до бордюру). Для цього знадобиться болгарка з діамантовим диском.

Плитку з граніту варто класти тільки на ідеально рівну поверхню. Тому доріжку слід підготувати: вирівняти, очистити від сміття, закласти ямки. Найкраще – залити цементно-піщаним розчином та покрити його ґрунтовкою для кращого зчеплення з натуральним каменем.

Безпосереднє укладання

Важливо укладати плитки з граніту таким чином, щоб їхня поверхня була на одній площині. В останню чергу слід укладати плитки біля краю, підрізаючи до потрібних розмірів.

На підготовлену поверхню наносять спочатку шар спеціального клею. На нього укладають армувальну металеву сітку.

Потім першому шару клею дають висохнути. Тим часом можна розпакувати плитку, якщо вона різнокольорова – подумати, який візерунок скласти.

Потім наноситься другий шар клею за допомогою шпателя. Важливо не залишати порожніх непророблених ділянок, якщо ви хочете, щоб покриття прослужило вам максимально довго. Не заощаджуйте на розчині.

Потім можна класти саму плитку. Кожен елемент укладається на поверхню, при необхідності підбивається, встановлюється у потрібне місце дерев’яним молоточком. Притримавши плитку близько 30 секунд, можна приступати до укладання наступної

Заповнювати шви вже укладеної плитки слід за добу. Для цього використовують спеціальний затирочний склад.

Успіхів вам та рівних доріжок у всіх починаннях!

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті