Як встановити гранітну стільницю

102

Установка гранітної стільниці – справа непроста та клопітка. Сьогодні розповімо вам загальний алгоритм роботи, оскільки це питання хвилює умільців, які вирішили зайнятися встановленням самостійно.

Подумати про встановлення стільниці із граніту потрібно ще до того, як замовити її. Важливо правильно виконати всі виміри, ще краще зробити лекало або підготувати креслення.

Перед установкою потрібно підготувати інші меблі. Виставте їх за рівнем, щоб стояли рівно, інакше при установці стільниця розгойдуватиметься. Як результат – встановити її нормально так і не вийде.

Тепер важливо забезпечити якомога більшу площу зіткнення стільниці з опорами. Камінь важкий – пам’ятайте про це. Чим із більшою площею він стикатиметься – тим краще.

Наступний етап – це так звана примірка. Це вже справа техніки: кам’яна плитка кладеться на меблі. Перевіряємо, як вона лежить.

Щоб стільниця ідеально прилягала до стіни, рекомендується зробити в стіні невелику канавку, в яку потім засувається стільниця. Після оштукатурювання шов буде рівним.

Після того, як переконалися, що стільниця лежить ідеально, можна приступати до монтажу. Скріплюються деталі між собою силіконовим герметиком чи спеціальним двокомпонентним клеєм. Обробляються шви тоді, коли клей повністю висохне.

Останньою встановлюється раковина. І на завершення місця стиків обробляються герметиком, а стільницю для кращого блиску натирають спеціальним засобом.

Установка гранітної стільниці компанією Royal Stone

Як бачите, все здається простим лише на перший погляд. Один наш замовник сказав прямо після того, як поспостерігав за роботою бригади: «Я б сам за цю справу не взявся».

Важливо зважити все: виміряти з точністю до міліметра розміри; місця під кріплення та отвори; і де будуть шви. Стільниця з граніту важка, і впоратися одному з її установкою – майже нерозв’язне завдання. Підняти її одному неможливо.

Скажімо прямо – стільниця з граніту коштує дорожче за свою подругу з ДСП або дерева. Прикро буде, якщо вона з часом з’їде, або хитатиметься. Якщо ви вирішили зробити на кухні або ванній красі – доводьте справу до кінця, і довірте цю справу професіоналам.

Наша компанія може допомогти вам у вирішенні проблеми із встановленням, якщо ви живете на території Житомирської області. Не тільки виготовимо, але і встановимо стільницю з натурального каменю швидко і надійно.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті