Як встановити мийку в гранітну стільницю?

80

Ви вирішили встановити на кухні довговічну та дуже гарну гранітну стільницю. Це чудовий вибір, і ви вже самі це знаєте. Залишилося справа за малим: правильно встановити цю стільницю, і якось прикріпити до неї мийку.

Деякі наші клієнти роблять вибір на користь гранітної мийки. Вона вже інтегрована у поверхню, встановлюється з виробництва. У такому разі ми б не радили вам намагатися встановити таку стільницю самим – дуже високий ризик зіпсувати дорогий виріб.

А ось просту раковину в готову стільницю встановити можна і самостійно.

Як встановити мийку в гранітну стільницю: поетапна інструкція

У мережі ви можете знайти докладні інструкції та відео, як вирізати в готовій стільниці отвір під свою раковину. Говоримо відразу, що краще замовити стільницю на виробництві з усіма необхідними вирізами. Вийде трохи дорожче, зате у вас на руках буде готовий виріб, з обробленими краями. Ви можете самостійно пошкодити полірування або зробити не такий точний виріз – переведете матеріал.

При замовленні стільниці ви повинні знати розміри мийки, щоб виріз для неї був відповідним.

Встановлення раковини займе небагато часу. Для роботи вам потрібен герметик та рідкий силікон.

Перевертаєте раковину, наносите на внутрішні краї силікон. На краю отвору в стільниці нанесіть герметик, він не дасть волозі потрапляти під стільницю.

Обережно встановіть раковину в отвір, притисніть. Постарайтеся не забруднити герметиком та силіконом граніт – потім дуже складно видалити плями.

Почекайте потрібний час для висихання силікону. Якщо десь треба прибрати надлишки – заберіть, але дуже акуратно.

Далі – сантехнічні роботи. Підключіть сифон, гнучку проводку до труб водопроводу. До кожної мийки надається інструкція, навіть якщо ви ніколи цього не робили, за схемою розберетеся.

От і все. Як бачите, встановити мийку в гранітну стільницю не складно, головне – акуратність. За таким самим принципом встановлюється і варильна поверхня.

Запрошуємо до співпраці з нами!

Залишайте заявку або зв’яжіться з нами будь яким зручним для Вас способом

Детальніше Залишити заявку

Популярні статті